Nasza oferta

Wideo z Drona Lublin

Ujęcia z lotu ptaka występują w filmach od lat, jednak ze względu na wysokie koszty, realizowane one były tylko przy dużych produkcjach. Dziś wygląda to inaczej. Dzięki wykorzystaniu dronów koszty  spadły. Niewielkie wymiary dronów, pozwalają na szybkie i sprawne zarejestrowanie ujęć które, wcześniej były nieosiągalne. Zaawansowana technika zapewnia obraz najwyższej jakości.

Filmy z drona można wykorzystać do:

PERSPEKTYWA ROBI RÓŻNICE

Dlaczego My ?

Filmowanie z drona Lublin

Filmy nagrywane z powietrza z wykorzystaniem dronów

 

Usługa filmowania z powietrza z wykorzystaniem dronów pozwala stworzyć wyjątkowy materiał filmowy. Wysoka rozdzielczość (HD lub 4K) materiału, wyjątkowe ujęcia z wysokiego pułapu, malownicze kadry i dynamiczne przeloty sprawiają, że każdy, przygotowany przez nas, materiał jest zarazem unikalny i atrakcyjny.

Przygotowywane przez nas filmy z drona są w pełni kompleksową usługą. Wyjątkowe ujęcia poddawane są profesjonalnemu montażowi, który obejmuje zarówno samą obróbkę filmu, jak i dodanie animacji, napisów, licencjonowanej muzyki a nawet komentarz lektora.

 

Świadcząc nasze usługi wideofilmowania zapewniamy także pełne zabezpieczenie formalnoprawne. Posiadamy wymagane uprawnienia lotnicze UAVO, dzięki czemu możemy swobodnie korzystać z różnych pułapów, co z kolei przekłada się na atrakcyjność naszych materiałów. Jesteśmy legalnie i oficjalnie działającym podmiotem gospodarczym, w związku z czym możemy świadczyć usługi dla firm i osób prywatnych. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości (drony renomowanej firmy DJI), który pozwala uzyskać najwyższą jakość tworzonych materiałów.

 

Świadczone przez nas usługi realizowane są zgodnie z życzeniem i wymaganiami klienta pod warunkiem zgodności z obowiązującym prawem lotniczym. Posiadamy uprawnienia lotnicze UAVO VLOS oraz BVLOS, a także niezbędne badania lekarskie. Wykorzystywane przez nas drony objęte są ubezpieczeniem OC. Posiadamy przy tym niezbędną wiedzę odnośnie analizy warunków atmosferycznych i możliwości realizacji zlecenia w tychże.

 

Współpracujemy zarówno z prywatnymi zleceniodawcami, którzy chcą na przykład mieć unikalną pamiątkę z rodzinnej imprezy, eventu, ślubu i wesela. Często nasze materiały wykorzystywane są do udokumentowania nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub do przygotowania niezbędnej dokumentacji. Współpracujemy z urzędami, deweloperami, firmami budowlanymi, z branżami: przemysłową, rozrywkową, eventową i innymi.

 

Najważniejsze dla nas są zadowolenie i satysfakcja Klienta. Dlatego też staramy się do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie, z należytą starannością i wyjątkowym konceptem.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące współpracy z nami – zapraszamy do kontaktu.