Nasza oferta

Zdjęcia z Drona Lublin

Drony mają coraz większe zastosowanie w różnych dziedzinach naszego życia. Również zdjęcia lotnicze których przykłady możemy spotkać na każdym kroku. Najpopularniejsze przykłady wykorzystania fotografii z drona:

PERSPEKTYWA ROBI RÓŻNICe

Dlaczego My ?

Fotografia z drona Lublin

Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nas usługą fotografii z powietrza.

 

Korzystając z najwyższej jakości fotograficznego sprzętu dronowego (drony DJI) zapewniamy wykonanie zdjęć na terenie Lublina, Polski, a także zagranicą. Gwarantujemy kompleksową obsługę fotograficzną – od zaplanowania planu fotograficznego, realizacji po postprodukcję. 

Dzięki posiadanym uprawnieniom operatorów dronów i możliwościom operowania sprzętem możemy zapewnić wielość i atrakcyjność realizowanych ujęć. Dostarczane przez nas fotografie mogą być wykorzystywane zarówno do dokumentacji, do druku oraz do publikacji w internecie. Zdjęcia z lotu ptaka w bardzo efektowny sposób pozwalają zaprezentować nieruchomość potencjalnym nabywcom lub inwestorom, dokładnie zaprezentować jej lokalizację, otoczenie, funkcjonalności.

Współpracując z nami nie musisz obawiać się kwestii związanych z uzyskaniem pozwoleń na realizację lotów fotograficznych. Wszelkie kwestie formalne pozostają po naszej stronie dzięki czemu nie musisz absorbować się zbędnymi kwestiami prawnym.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w różnego rodzaju realizacjach. Oferujemy możliwość wykonania fotografii z powietrza oraz w zamkniętych pomieszczeniach. Z powodzeniem dokumentujemy różne wydarzenia – np. sportowe, społeczne; przygotowujemy materiały do reklam, folderów, kalendarzy i wielu innych form promocyjnych. Obsługujemy także wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Zachwyć swoich kontrahentów, uatrakcyjnij swoją stronę internetową, przygotuj wyjątkowe materiały reklamowe albo zapewnij sobie wyjątkową pamiątkę – wszystko to zrobisz dzięki niesamowitym zdjęciom z drona. Unikalne kadry z lotu ptaka, niecodzienna perspektywa ujęć i wysoka jakość sprawią, że Twoje materiały fotograficzne nabędą wyjątkową jakość.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące współpracy z nami – zapraszamy do kontaktu.